Łazienka No.2 wood  and gray 

 

   Zaprojektowana dla małżeństwa mieszkającego w domku jednorodzinnym  w okolicy Poznania. Inwestorzy chcieli połączyć drewno egzotyczne z  nowoczesnymi płytkami. Kozystaliśmy z armatury Grohe, drewna teakowego,oraz płytek Paradyż.

 

Drewniane listwy na suficie skrywają nastrojowe wieczorne oświetlenie. Błyszczące powierzchnie chromu, szkła i laminowanej płyty mebli ciekawie  współgrają z egzotycznym drewnem.  Ciemny drewniany sufit  mógł lekko przytłaczać i opytycznie zmniejszać łazienkę, dlatego zastosowaliśmy trik białej powierzchni.Szare płytki położe jedynie do górnej wysokości drzwi nie obciążają wnetrza,a biały pas farby powiększa i wysmukla stosunkowo  małą łazienkę. 

 

 

Kawalerka o powierzchni 36m2 znajduje się na wrocławskich krzykach.

 

Głównym założem było powiekszenie i zminimalizowanie elementów wyposażenia w przestrzeni.  Sypialnia oraz otwarta kuchnia była priorytetem. Dzieki szklanym przesuwanym drzwiom w sypialni i kuchni można w szybki i łatwy sposób  odseparować pomieszczenia i nadać intymnego charakteru wnętrzu.Korytarz to ciąg długich szaf. Mebel w sypialni który jest zarazem toaletką jak i miejscem do pracy został specjalnie zaprojektowany. Poziome długie smugi światła powiększają i wydłużają mieszkanie. Na podłodze znajduje sie żywica epoksydowa.  Akcenty kolorystyczne  w postać soczystej zieleni wprowadzają ożywienie do kawalerki. 

 

Stół jadalniany  jest elementem ruchomym na kółkach. Nie używany może zostać schowany w specjalne wyiozolowane miejsce w dolnych szafkach kuchennych. jeśli checmy 'szybko' spożyć posiłek możemy zrobić to na wysuwanym elemencie toaletko-biurka

Dom zaprojektowany dla rodziny mieszkającej w Komornikach.

Duża powierzchnia i zamiłowanie właścicieli do stylu industrialnego skłoniło nas by zaaranzować przestrzeń opierając się na ów stylu.  Ceglana sciana bardzo przypadła do gustu inwestorom. Otwarta kuchnia koniecznie drewniana musiała pomieścić sporo schowków. Właściciele posiadają firmę sprzedająca granit więc w domu nie mogłoby zabraknoć tego kamienia.  Dyskretnie wprowadziliąmy granit na blaty i parapety.  Miało być przytulnie i rodzinnie.  Zachowując kolory ziemi i naturalne materiały. Kożystaliśmy z oświatlenie firmy Chorse . Panele drewniane Barlinek

wizualizacja wykonana we współpracy z Pawłem Skarbkiem

Propozycja istniejącego salonu w domku jednorodzinnym w Częstochowie 

Podłoga wykonana z żywicy oraz paneli drewnianych

Okładzina drewniana

Siedzisko zaprojektowane przez SM

Akcentem humorystycznym który pobudza wnętrze są postaci zwierząt, pod postacią lampy podłogowej i lampy stołowej

Sypialnia .

 

Utrzymana w minimalistycznej stylistyce, z dodatkiem eco.

 

Na podłodze biała żywica. Dwie przeciwległe ściany pomalowane na ciemniejszy kolor, co sprawia że wnętrze optycznie się powiększa.

 

Lampy Kare Design

Koncepcja aranżacji stałej w domu jednorodzinnym

Aranżacja naszej 

mieszkanio-pracowni mieszczącej się na wrocławskich krzykach. 

Głównym założeniem było stworzenie wnętrza czystego, w stylistyce loftowo-ekologicznej.

Mała kawalerka 36m. nie posiada sypialni co nie stanowi problemu,

ponieważ woleliśmy otwartą przestrzeń, w której możemy pracować i funkcjonować na codzień.  Czarne elementy, różnorodnośc fakturowa i akcenty kolorystczne w postaci koloru szmaragdowaego idealnie ze sobą współgrają.Przełamaliśmy całość chromowanymi elemntami które świetnie odbijają kolory i ożywiają wnętrze.

Aranżacja sypialni w domku jednorodzinnym. 

Sypialnia miała się cechować świeżościa i lekkością. Zastosowaliśmy wykładzine podłogową, która nadaje ciepła wnętrzu. Toaletka, łózko i szafki nocne zostały zakupione w Vox meble. 

Na przeciwległej ścianie co łózko znajduje się garderoba, ze specjalnie zaprojektowanymi drzwiami przez SM. Oświetlnie firmy Chors.

Dom No.1 Loft

Łazienka No.2

Łazienka No.3

Salon No.2

Sypialnia No.3

Łazienka zaprojektowana do domu jednorodzinnego.

 

Designerskie płytki firmy Tubądzin z 

kolekcji Berlin-Tagel

Armatura z kolekcji Rocka Loft z systemem maxi clean 

W łazience znajdują się zdecydowane podziały stref. Drewno (klon) łagodzi mocne czarne akcenty i ciemnoszarą ścianę. Kolor intensywnej ultramaryny idealnie współgra z delkatną błyszczącą powierzchnią płytek oraz białą ceramiczna armaturą. 

 

Dyskretne oświetlenie w panelach drewnianych za wc oraz bidetem, oraz przy poziomej wnęce tworzą wieczorem nastrojowe światło.

 

Górne panele oświetleniowe wydłużają wnętrze. 

 

Ciekawym akcentem jest górne poziome, rozciągające się po całej długości łazienki-okno. Dzięki niemu lazienka nabiera zupełnie innego wyrazu rankiem kiedy światło wpada prosto w nie.

Kawalerka No.3

Sypialnia No.2

Kawalerka No.5

Dom No.4

Kawalerka No.4

Kawalerka zaprojektowana dla młodej energicznej pary. Szarości przełamane soczystą limonką. Meble kuchenne oraz siedzisko i biurko zaprojektowane przez SM. Belvedere Park Wrocław

Natępny krok to sypialnia z garderobą i łazienka

Gabinet No.1

Koncepcja gabinetu Pani psycholog

Biurko Auttica.

fototapeta Pixers.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

STUDIO MINIMAL